| Culturism69 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat acum vreo 3-4 zile si in urma acestuia am observat niste bubițe mici roșii situate pe capul penisului si pe pielea dinăuntrul acestuia. Sunt nedureroase, rar mă mânăncă si parcă am si o secreție albă lipicioasă.
Acum nu știu, are rost să mă îngrijorez, sau e ceva trecător?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca tu crezi ca ai avut contact sexual neprotejat, ar fi indicat sa ceri sfatul medicului cat mai urgent!
Nu astepta sa treaca de la sine...
O zi buna happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ai contactat o boala cu transmitere sexuala! Mergi urgent la urolog sau Deramto Venerice sa primesti tratament, inainte ca ele sa se extinda si sa te afecteze prea mult.
Intre timp, pana la vindecare, nu ai voie sex pentru ca esti contagios!

| Emilian65 a răspuns:

Daca acele bubite au aparut in urma actului sexual de care vorbesti, este bine sa margi de urgenta la un medic dermato veneric pentru primi un tratament care sa te scape de acele bubite.