| Lie1 a întrebat:

Am avut contact sexual și nu s-a rupt ata.
De ce?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Este normal sa nu se rupa. Este anormal sa se rupa. Baietii se lauda ca li s-a rupt ca sa para macho. Eh, surpriza, la barbati nu e dezvirginare fizica ca la femei. Bafta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca ață se rupe la un procent foarte mic de bărbați.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ASA ESTE NORMAL sa se intample in cazul in care penisul este perfect sanatos. Frenul (ata penisului) se rupe NUMAI/DOAR in cazul in care penisul este afectat de o anumita boala. Cel mai des ''ata'' se rupe din cauza afectiunii denumite fren penian scurt, sau a unei fragilitati extreme a tesutului din care este formata acea ''teava/tunica''. In cazul a circa 8-9 barbati din 10, ''ata'' ramane intreaga si intacta intreaga viata. Multa sanatate!

| Quassaar a răspuns:

Tinere, eu de 30 de ani mă "chinui" să-mi rup ața și nu reușesc. Tu vrei să ți se rupă la prima băgare in scorbură?

| Ionut58282856 a răspuns:

De obicei nu se rupe ata niciodatahappy Se rupe numai intr-o minoritate de cazuri, la primul sau primele contacte sexuale. In schimb femeile pot sa-si rupa ata doar daca cad, daca calaresc un cal sau alte chestii