| Keri7 a întrebat:

Am avut o relatie de 2 ani si cateva luni. Nu pot sa spun ca am facut tot ce a vrut ea in anii astia si imi recunosc vina da' nici ea nu a fost "perfecta" si oricum ea a pus punct relatiei combinandu-se cu altu' (coleg de clasa). Acum, dupa 3-4 luni in care am vb foarte putin si atunci cand o faceam mai mult ne injuram ea m-a sunat si m-a rugat frumos ca peste aproximativ o sapt sa vb 10-15 min la telefon in care sa ne prefacem ca suntem impreuna straight face. Ea e tot cu ala da' mi-a spus ca nu poate sa stea fara mine si ca ma iubeste da' isi doreste sa ma uite. Eu ce ar trebui sa inteleg din chestia asta? Mentionez ca atunci cand a plecat am stat 2 luni cu gandu' numai la ea si am facut tot posibilul s.o aduc inapoi.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar sper sa intelegi ca tu cu fata aceasta nu mai ai nimic in comun. Mai puteti avea cel mult o aventura, ceea ce nu este de neglijat, dar nimic mai mult.

| Against a răspuns:

Pune-o sa aleaga ce vrea, ca nu esti o jucarie sa faca ce vrea din tine.

| xanderblackx a răspuns:

Frate daca te iubea nu pleca... nu prea exista daca te iubeste se va intoarce... cel putin dpmdv. in fine, las-o, uit-o asa e mai bine, gandeste-te la viata ta si la lucrurile pe care le poti face fara ea. numai bine

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Poate inca nu sunteti destul de maturi amandoi pentru a sti ceea ce vreti! sau cel putin ea, pentru ca daca ar sti atunci ar face tot posibilul sa obtina asta, asa cum ai facut tu! stiu esti cam in ceata, las-o sa se gandeasca singura ceea ce a pierdut, si se va intoarce fara a o impinge tu de la spate. cand iubeste trebuie sa lasi iar daca te iubeste se va intoarce!

| Neacsu_Valentin_1995 a răspuns:

Asta i s a intamplat si unui coleg de al meu si a ajuns un prostovan al clasei, bineinteles, nu te lua dupa ceilalti, dar vezi realitatea.