| Ttgeorgiana a întrebat:

Am avut primul meu contact sexual, protejat, cu aprox. 2 saptamani inainte de a imi venii menstruatia. Exista sanse sa fiu insarcinata?

14 răspunsuri:
| допинг a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata daca s-a protejat partenerul happy Sperca ti-a fost de folos (fundalaughing

| SkittlesS a răspuns:

Nu.

| buzedulci a răspuns:

Ai sanse.ciclul menstrual este de 28 de zile.din care primele 10 si ultimele 10 sunt zilele infertile iar cele 8 de la mijloc sunt fertile.deci 2 saptamani inseamna 14 zile.ori tu erai in perioada fertila, numita si ovulatie.in concluzie, ai sanse destul de mari sa fi ramas insarcinata.

| Ttgeorgiana explică (pentru buzedulci):

Chiar si fiind protejat?

| Ttgeorgiana explică (pentru buzedulci):

Chiar si protejat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru buzedulci):

Cum sa iaba sanse cand a facut0o protejat.atunci la ce mai e buna protectia? si daca i-a venit si menstruatia, omule, daca ramai insarcinata nu mai ai menstruatie! lolfrustrated

| buzedulci a răspuns (pentru Ttgeorgiana):

Scuze...mi-a scapat cuvantul protejat. daca a fost protejat cu prezervativ, chiar nu ai de ce sa iti faci probleme.dar daca "protejat" numesti ejacularea afara, atunci da...

| kentt a răspuns:

Nu pentru ca. spermatoizi moare dupa 5 zile. si cum la tine venea abia peste 2 saptamani. riscu e de 80%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati prosti mai sunt pe TPU ca tine? vad ca din ce in ce mai multi.Documentativa doamne iarta-ma inainte sa o faceti si nu intrebati dupa aia porcarii p`aici

| Ttgeorgiana explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau, dar am citit multe despre acest lucru. Ideea e ca am nevoie si de pareri de la alte persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa stai foarte linistita, protectia e facuta sa te protejeze, doamne si daca ai fi fost insarcinata nu ai mai fi vut menstruatie

| Ttgeorgiana explică (pentru anonim_4396):

Menstruatia inca nu mi-a venit, peste vreo 1 saptamana ar trebui happy.

| pageup a răspuns:

Da; http://www.legendszone.info/concurs/frag.php?player=Jko4r da un vot si nu ramai insarcinata :P :X

| Rld_Raulito_1992 a răspuns:

Pai daca ai facut si un mumu inainte si s-a finalizat la tine in gurita, s-ar putea sa ramai laughing) cum pana mea sa ramai insarcinata facand sex protejat?