| uncopilzapacit a întrebat:

Am avut stari de ameteala, si greata. De ce? Nu am intretinut relatii sexuale. Mentionez ca iau Calciu Magneziu. O fi oare din cauza asta? Ele imi provoaca foame si poate e din cauza ca nu prea am mancat.thinking

Răspuns Câştigător
| nighter a răspuns:

Sper ca si mananci inainte sa iei vitamine. Daca iei doar vitamine pe stomacul gol, nu e tocmai indicat. Ele ajuta la un metabolism sanatos, activ, dar daca nu ai resurse in corp ai putea sa te simti rau. Asigura-te ca mananci suficient, bei multa apa cat timp e cald afara etc. happy

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu ai grija mare de dieta ta, poti sa faci o gastrita sau chiar ulcer daca continui asa. Intra pe http://www.mypyramid.gov/ si vezi ce ar trebui sa contina dieta ta zilnica. Starea de ameteala si greata poate fi cauzata de foame, dar si de deshidratare, insolatie s. a.

| Narfundo a răspuns:

Ori ai stat prea mult in caldura, ori te-ai masturbat prea mult.Sa sti ca ar putea fi o viroza, am vazut azi din intamplare la un tv ca este epidemie:O.

| Sapphire a răspuns:

Din cauza caldurii si a faptului ca nu bei destula apa si nu prea mananci. Mi se intampla si mie, si iau si fier.

| uncopilzapacit explică:

Sunt foarte mancacioasa de fel. Ajunsesem sa mananc la masa cate o paine de una singura. Din cauza ca vitaminele imi provoaca foame.

| uncopilzapacit explică:

Nu stiu cui sa dau funda thinking

| ramona_4168 a răspuns:

Anemie... sfatul meu e sa mananci