| theStar a întrebat:

Am citit recent un articol care suna: Romanii innebuniti dupa femeile cu sani mari! E chiar atat de important ca o femeie sa aiba sanii mari? De ce brbatii prefera o femeie `buna` cu sani mari chiar daca are nivelul IQ`ului 0?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Pentru ca idealul femeii de azi este sa aiba sanii mari... dar vorba ta...asta nu inseamna ca si IQ -ul este pe masura! Dar asta nu inseamna ca femeile cu sanii mari nu au nimic in cap...
Poate peste un timp vor fi la moda femeile mici, rotunjoare...ca pe vremea lui Rubens...Moda vine, moda pleaca...Eu consider ca o femeie care are demnitate nu face marirea sanilor decat daca este strict necesar...si stiti la ce ma refer...Nu este o joaca sa tai carnea pentru asa ceva... dar isi vor da seama ca efortul lor nu le va satisface in timp...sanii lor vor arata groaznic dupa cativa ani, avand nevoie de alta interventie...si tot asa...niciodata nu vor fi multumite de cum arata sanii lor! De aceea unele femei au ajuns sa-si opereze sanii de nenumarate ori si arata ...deplorabil.
De ce le plac barbatilor sanii mari...de ce le plac si femeilor barbatii tunatzi...

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unde si cand ai citit articolul ala?! Vreau sa-l citesc si eu! Apoi raspund!
Asterixule 09... tu nu stii oare ca de vina e, preponderent, lipsa preludiului eficient, a afectiunii reale si a tandretei, manifestate ca atare, si nu lungimea?!

| psiholoaga a răspuns:

Mie imi plac femeile cu sani mari. Nu atat de mari incat sa isi faca sutiene la comanda, dar totusi, nici plata sa nu fie. Ce sa zic, e chestie de gusturi, mi se par mai feminine, iar afirmatia ta legata de marimea sanilor si IQ mie imi suna a frustrare... Cred ca mai importanta decat marimea sanilor, lungimea parului, nuanta buzelor etc. e increderea in sine. O femeie care emana siguranta de sine, confort in propria piele va atrage privirile indiferent ca are sani mici, mari, e inalta, marunta etc.

cami
| cami a răspuns:

Dar de fund nu zicea nimic articolul?
Chiar ma pui pe ganduri. ce sa fac sa plec din tara? laughing
Buna intrebare. chiar sunt pe cale de a fi parasita pentru una cu sanii mari. straight face
Habar n-am.

| SweetCandy a răspuns:

Daca ai sanii mari nu inseamna ca ai IQ-ul zerostraight face...barbatii prefera astfel de femei, pentru ca sunt atrasi de ele fizic la inceput, insa apoi poate deveni o relatie frumoasa in care si femeia sa aiba ceva de spus, de unde rezulta ca si femeile cu sanii mari pot gandi!

| Silvia a răspuns:

Pentru ca sunt obsedatilaughing.
pig
Asa sunt ei... Dar nu toti...doar 80%.big grin

| oz a răspuns:

Mie nu imi plac happy
medii sau mici happy

| remus a răspuns:

Mie imi plac sanii mari pentru ca, la sanii MAMEI m-am simtit cel mai bine si in siguranta, caut acea caldura si placere deosebita, cred ca nu o voi gasi niciodata, IQ-ul are mai putin importanta, femeile cu sanii mari au dragostea materna nativa si mult mai accentuata, parerea mea.

| roxy_5007 a răspuns:

Pai cum sa ai si sanii mari si IQ 0 e minciuna uite o faza.Eu am saniii mari, is la facultatea de drept asta cred ca n-am IQ 0. Si pentru ca saii mari is mai jucausi asa cred au de ce sa muste si ei

| Licurici_2296 a răspuns:

Pentru ce anume le prefera mai exact?
barbatii de felul lor sunt mai vizuali. sincer.altfel arata o femeie cu sani decat una fara. e mai feminina, mai. femeie, arata complet.pentru ca o femeie trebuie sa aiba sani, parerea mea, cel putin medii. mici? cam naspa.
stiu baieti carora nu le plac sanii mari.
deci e bine de precizat PENTRU ce prefera barbatii femeile cu sani mari. daca se dovedesc a fi si destepte, sunt mai multe sanse sa ia nastere o relatie serioasa intre cei doi, daca nu. atunci a fost inca o femeie cu sani mari, si nimic mai mult. happy

| alin88 a răspuns:

Astia sunt niste obsedati. Mie imi place femeia care are o zestre bogata " la etajul superior ".

| Klara a răspuns:

Mie nu-mi plac dom'le femeile cu tate mari :-s Sunt ...naspa. Mai bine mici. Sincer... (a, sper sa nu-mi sara lumea-n cap ca mi-am spus parerea, nu-s nici baiat si nu-s nici pe inverswinking )

Răspuns utilizator avertizat
| astertix09 a răspuns:

Tu vrei sa te placă UN bărbat, de ce nu îl întrebi pe el ce vede în plus la alta care are sânii mari. în rest este discuție scolastică asta, ceva de genul câți îngeri încap pe vârful unui ac?
ca sa nu zici că sunt rău în legătură cu asta îmi amintesc o glumă
bărbatul după ce conviețuise mult cu femeia lui spune într-o seară
-dacă ai avea și tu sânii mai mari nu ar trebui să mă duc la alta.
la care ea răspunde dacă ai avea și tu o sculă mai mare nu ar mai trebui să mă duc la vecinul

| theStar explică:

Mda. ok... daca alea destepte au sanii mari... ori sunt grase ori urate ori mici si naspa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt barbati sanii mari inseamna la nivel subconstient fertilitate crescuta- natura îi impinge sa aleaga femeile capabile de a avea multi copii. Natura nu tine cont de IQ cand e vorba de perpetuarea speciei.
Acum in viata reala, trebuie sa pornim de la premiza ca sunt fiinte rationale, nu cred ca toti barbatii si implicit toti romanii sunt innebuniti dupa asa ceva, poate sa le placa alte atribute mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unii obsedati sexual laughing), din asta vor sanii mari tongue, da daca iubesti cu adevarat nu te mai intereseaza sanii sau alte dotari laughing)

| iuliana_8416 a răspuns:

Pentru ca sunt frumosi fiind asa