| AdrianaL30 a întrebat:

Am citit recent un articol cu titlul "Degeaba esti femeie daca ai buze subtiri", in care se spunea ca barbatilor nu le plac de nicio culoare femeile cu buze subtiri.Mai mare prostie n-am citit in viata mea.voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e se simte ca e o diferenta la sarut cand una are buze mai subtiri fata de una cu buze mai groase, mie mi s-a parut ca ma pup cu un homosexual si nu am mai continuat e jenant

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu-mi plac in general oamenii cu buze subtiri daramite o femeie. Orice persoana cu buze subtiri are figura disproportionata. Aici nu e vorba sa fie umflate ca ale Biancai Dragusanu, doamne fereste de lipitori, doar sa fie suficient de carnoase sa n-arate ca la madam Pora.

Paradoxal barbatii au de foarte multe ori buze mai mari decat ale femeilor. In special afro-americanii, brazilienii, dar barbatii nu si le evidentiaza cu ruj asa ca de principiu dimensiunile buzelor unui barbat sunt relativ ne-luate in seama.

Mie femeile cu buze subtiri imi dau impresia de rautate sau in cel mai bun caz doar impresia unui aspect de baba.

| Ibrahimovic a răspuns:

Intr-adevar, o prostie. Mie chiar nu imi plac fetele cu buzele groase. laughing
Alea subiri sau potrivite sunt mai finute! big grin :3

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te pune sa citesti. eu unu de aia nu citeste ca majoritatea sunt prostii si nu se merita sa am asa ceva in cap

| eviltwinnn a răspuns:

O tampenie superficiala.