| numeunic a întrebat:

Am crescut stiind de la o varsta foarte frageda ca nu sunt normal d.p.d.v. al dimensiunilor penisului. Nu m-am uitat la porn si nu am fost bullyit, mi-am dat pur si simplu seama pe cont propriu.
Evident, stiind ca am aceasta problema si avand un simt al penibilului foarte bine dezvoltat, nu s-a pus niciodata problema sa am vreun fel de legatura cu vreo fata.
Nu imi placea ca o sa fiu singur si virgin, dar nici nu ma deranja foarte tare. A inceput sa ma deranjeze de pe la vreo 23 de ani. De atunci, nevoile omenesti care au inceput sa se intensifice si ma fac sa ma indoiesc de convingerea pe care o am de mic si am impresia ca imi irosesc aiurea viata.
Cred ca as putea sa traiesc fara o familie si fara niciun fel de conexiune cu o persoana de sex opus, dar nu mai pot sa continui in timp ce nu-mi da pace gandul ca ma privez degeaba de la satisfacerea unor nevoi firesti.
Am 26 de ani si penisul meu masoara 12 centimetri si ceva in lungime si are circumferinta de 13 si ceva. Stiu ca acestea sunt considerate dimensiunile medii in Romania, dar sa fim seriosi, nu isi doreste nimeni asa ceva. Nici nu vreau sa aud ca asiaticii il au chiar mai mic.
Ce am eu nevoie acum e sa am din nou o insecuritate de neclintit in legatura cu "dotarea" mea si sa pot sa imi continui viata nenorocita neavand impresia ca mi-am irosit poate cea mai frumoasa parte din ea si ca o fac in continuare.

65 răspunsuri:
| Amigoiulian a răspuns:

E numai bun de suptwinking

| andreiborsanu12333333 a răspuns:

Suna la curve