| ZeroBarat1 a întrebat:

Fetele care si-au inceput viata sexuala, in legatura cu satisfacerea! Daca faceti sex protejat cu un prezervativ, simtiti aceeasi satisfactie ca si cum ati face fara prezervativ?

6 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Pai daca o sa folosesti prezervativ partenera ta se va simti mult mai bine pentru ca va fi mai relaxata si nu o sa se mai gandeasca in fiecare clipa la o eventuala sarcina nedorita.Placerea e aceeasi dar eu cred ca folosind prezervativ ambii parteneri sunt mult mai relaxati!

| lostcontrol12 a răspuns:

Exista o diferenta majora. e mult mai bine fara, dar in acelasi timp sunt si mai multe riscuri. Dar stim s n protejam(mai ales ca eu fac chestia asta doar cu un singur barbat):X

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Nu e acelasi lucru, cu prez nu mai e aceeasi satisfactie

| pau2009 a răspuns:

Nu-i =, la mine cel putin, de 1 an mi-am inceput viata sexuala( doar cu un singur baiat) si il iubesc foarte mult de aceea imi place mai mult sa-l simt pe el decat prezervativul, dar decat sa riscam, e bine si asa, oricum diferenta o simtit mai mult voi decat noi fetele, dar cel mai bine daca ai o relatie serios sa comunici cu partenera pentru ca totul difera de la o perssoana la alta. SUCCES

| alina_3473 a răspuns:

Pentru noi este la fel cel putin pentru mine dar stiu de la sotu meu ca e mai incomod pentru voi asta e ce sa facem cineva trebuie sa se sacrifice nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara ca iti spun dar tu esti cam obsedat de sex baiete
alte activitati constructive nu poti gasi de facut? intreb si eu