| MarinPreda17 a întrebat:

Buna seara.
Penisul meu măsoară 11cm circumferință si 17 cm lungime.
Este suficient pentru satisfacerea unei femei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai mult decat suficient in cazul a cel putin 8 femei din 10. Insa cu conditia absolut obligatorie ca mereu sa reusesti sa-l poti mentine in stare de erectie (maxima) suficient de mult timp, incat sa-i oferi de fiecare data partenerei de sex posibilitatea sa devina cel putin perfect satisfacuta sau sa o faci sa ajunga si la starea de orgasm. In caz contrar degeaba o ai lunga si groasa daca penisul iti ''moare'' inainte de a reusi sa-i oferi satisfactie sexuala deplina d.t.p.d.v partenera tale de sex.
Multa sanatate!

| NotNamed a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai si o femeie in medie cam in cat timp obține un orgasm?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa vezi atunci cand vei fi cu o femeie in pat daca este suficient, fiecare femeie este diferită la fel si vaginul lor diferă. Ce varsta ai?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este perfect pentru satisfacerea unei femei.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu

| MarinPreda17 explică (pentru AnastasiaK):

Un argument te rog

| AnastasiaK a răspuns (pentru MarinPreda17):

Sigur: un penis, indiferent cât de mare, nu e niciodată suficient ca să satisfaci o femeie. Dacă vreuna vrea doar asta, să știi ca există dildouri mult mai mari decât penisul tău, iar alea vin fără puștani plini de insecurități la pachet.winking

| Glenky a răspuns:

Sa ai si portofelul mare ca la penis stai bine.

| Gigelus1234 a răspuns:

Asta Difera

| MarinPreda17 explică:

Multumesc pentru răspunsuri!

| Mandingerrrr a răspuns:

Nu, e mica și groasa, doar o s o doara