| MaxXx a întrebat:

Am cunoscut o fata, insa nu stiu cum sa o cuceresc e o fata care se lasa greu cum pot sa fac sa o cuceresc {fundita la cel mai bun raspuns}

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai depinde daca e fitoasa ii poti oferi ceva un cadou,
dar daca e o fata mai simpla incearca prin gesturile tale aratati calitatile si la momentul potrivit marturisesteti sentimentele

| Maria_7883 a răspuns:

Adevarul este ca aceste fetele care necesita mai mult timp, sunt o adevarata provocare.In fond si la urma urmei trebuie sa ne gandim ca este tot fata,deci i place sa fie tratata cu atentie,sa i oferi siguranta si sa i arti ca esti sigur pe tine, in acelasi timp nu trebuie sa i arti ca esti interesat foarte mult de ea sau ca o placi, dar totusi" sa o atati" sa-i dai mereu flash-uri.Trebuie de asemenea sa o faci sa creada ca avti multe in comun si sa comuncati. Sper sa iti fi fodt de folos sfaturile.Bafta!

| Dakota a răspuns:

Pai poti. sa incepi prin priviri lungi si zambitoare... cu complimente... ajutoare. daca are nevoie sa fii primul care ii sare in ajutor. codouri mici si neinsemnate care pentru tine inseamna mult ( flori, ciocolata : )
sper ca te am ajutat happy

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Flirteaza cu ea pe net umbla dupa ea si cind va vedea ca tii la ea se va lasa usor! Sper ca ti-am fost pe ajutorhappy