| loveinangel a întrebat:

Am doar 15, imi place enorm de un baiat. E frumos, doamne toate fetele mor dupa el si in plus imi place ca persoana. El are 17, si in marea majoritate se uita doar la fete mai mari, in plus din cite mi-am dat seama el deja nu este virgin. Eram la mare. In primele zile i-am dat bine de inteles aceasta, insa el a reactionat negativ, dupa o discutie cu prietena, niste lacrimi si o cearta cu o fata, mi s-a facut mai bine, am inceput sa-l evit dar nu intrutotul, si apoi am observat ca periodic el se mai aprospia de mine, ma privea lung si ingindurat si multe de acest gen. Am venit la Chishinau si mi-a scris, insa faptul e ca toate pozele sunt la mine, apoi dupa ce le-am postat, el a mai intrat de mai multe ori la mine profil, nelasind nici o nota, nici un comentariu. Ce sa fac?)

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu ii place de tine. pastreaza amintirile si atat.

| Cr1sti13 a răspuns:

Buna loveinangel intrebare mea este de unde sti tu ca nu mai e virgin? u te-ai indepartat de el el s-a apropiat de tine fiindca toate fetele ii dadeau atentie si u nu sincer si mi-e mi-ar place fata care nu-mi da atentie decat 100 nebune care se tin dupa mine... succes cu baiatul :*

| Zuzz a răspuns:

Parerea mea e ca baiatul asta nu te merita...inainte ca te uitai la el, nu iti dadea atentie.se uita la ceva "mai bun". Acum ca te-ai indepartat si esti mai indiferenta, imediat se uita la tine. Cred ca o face mai mult pentru orgoliul lui, doar daca toate fetele mor dupa el.tu cum sa nu? crede ca le are pe toate. Ehh, plin de baieti asa. Cauta ceva mai bun pentru tine, nu te merita, nu are ce sa iti ofere.Nu pune suflet pentru oricine. Saluut!

| ioanalavinia a răspuns:

Daca toate erau moarte dupa el inseamna ca le avea pe toate adica era o super bunaciune fata si corp dar astia de obicei au numa fite in cap nu is genu cu care sa ai o relatie

| TeDy123 a răspuns:

Iti spun sincer si eu am trecut prin asta cu o fata eu iti spun sa renunti cat mai poti ca api te faci numa de ras