| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut câteva partide de sex cu partenera mea și a 2 a zi am observat ca sub glandul penisului mi s-a făcut o bășică in jurul penisului,penisul a rămas descoperit basica este destul de mare, este mai mare decât glandul penisului si pleacă de la ața împrejurul penisului, ce poate fi? Când m-am dezvirginat am mai avut ceva asemanator dar doar o băsica mai micuța intr-o parte și a trecut repede.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum o fi o boala transmisibilă sexual te cadorisit fata pe lîngă p.a ti a mai dat cevalaughing mergi la medicul urolog pentru consultatie si tratament si daca este si ea infectata amindoi trebuie sa face ti tratament, ca degeaba faci tu tratament si fata nu, cu prima ocazie cand faci din nou sex iar te reinfectezi, ce simptome ai?

| AlbertoMadalin17 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Usturime dacă ma ating de ceva și aceea basica in rest nu am nimic?‍♂️

| Violleta2022 a răspuns:

Sex neprotejat?
Boli cu transmitere sexuala!
Unrgent la medicul de dermato-venerice.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la urolog

| Willis a răspuns:

Mergi la doctor urolog sau dermatolog.
Cu cât mai repede, cu atât mai bine.
Și o iei și pe prietena, să scutiți alt drum.

| alvostrustietot a răspuns:

Pune.o data viitoare sa se spele cumetre