| muffin94 a întrebat:

Am facut dragoste cu iubitul meu protejat. nu a ejaculat dar dupa ce si-a scos prezervativul a bagat-o odata din greseala fara, apoi am continuat cu alt prezervativ. ziua ovulatiei e maine. are rost sa iau pilula de a doua zi?

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

Eu zic sa o iei deoarece pe penis se afla lichid prespermatic care contine milioane de spermatozoizi, asa ca decat sa ai vreo surpriza cel mai bine ar fi sa o iei.Alta data sa aveti grijawinking

Bafta:*

2 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Din greseala? sa inteleg ca a alunecat si a cazut cu penisul in vaginul tau dupa ce si'a scos prezervativul? interesant

| lauthebest_8914 a răspuns:

Eu zic ca daca nu iti doresti copii mai bine sa o iei