| jhgkuyt6 a întrebat:

Am facut ieri( 10 martie) un test de sarcina sure check si a iesit negativ...

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Bravo! Ca sa fi sigura mai fa unul. happy

| IloveME a răspuns:

Voiai sa ne intrebi sau sa ne sp?
nu vad sensu...

| missbee a răspuns:

Nu te baza pe unul singur. Este nevoie de cel puțin două sau trei pentru un rezultat sigur 100%. De obicei pot da greș atunci când arată negativ; atunci când arată pozitiv, te poți baza pe unul singur.

| Honeybunny a răspuns:

Ft bine, data viitoare sa ai mai multa grija sa nu ajungi in situatia de a'ti face un test.e stresant. oricum, ai avut norochappy

| adi4ever a răspuns:

Ce misto

| Anileda a răspuns:

Aha.Meriti o caramea.

| NuExista a răspuns:

Mersi de informatie. happy

Răspuns utilizator avertizat
| danseanavictoria a răspuns:

Mai fa-ti odata testul sa fii sigura