| angelica_6253 a întrebat:

Buna Ziua, TPU! Eu nu am c. m. regulat imi venea aproximatix la 2 luni in ultima vreme adica ( o luna + 21 de zile intarziere), mie nu mi-a mai venit c. m. de pe data de 4 ianuarie am asteptat pana pe 4 martie ca am zis ca poate vine si nu a venit, saptamana trecuta am facut un test de sarcina dupa 15 sau 17 zile de la contact neprotejat pe la ora 10 dimineata ca atunci m-am trezit si mi-a iesit negativ, am facut si azi testul sure check dupa contact sexual de 7 zile la 5 dimineata si mi-a iesit negativ exista posibilitatea sa fiu insarcinata? Niste sfaturi sau pareri n-ar strica.

Va Multumesc!

4 răspunsuri:
| adina_8849 a răspuns:

Eu cred ca nu esti insarcinata.dar orice este posibil.ai putina rabdare daca esti prea speriata ar fi bine sa te duci la un medic ginecolog el iti poate spune cu exactitate daca esti sau nu gravida.iti urez multa bafta.

| Alecssa a răspuns:

Daca ai facut 2 teste de sarcina si ti.au iesit negative inseamna ca u esti insarcinata, totusi, ar fi bine sa consulti un medic ginecolog.NoROCK!

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata.dar daca te ingrijoreaza chestia asta poti merge la un medic ginecolog.dereglarile apar si datorita unei raceli.si mie mi se intimpla. oriqm succeswinking

| yasemin a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata insa probabil ai o dereglare provocata de o raceala.cel mai indicat ar fi sa mergi la un ginecolog pentru un control si iti va da el/ea tratament.
am patit si eu asa si am luat 10 zile ovule dupa care mi-a venit si ciclu.
bafta!