| IMNUBLET a întrebat:

M-am masturbat si m-am tinut sa nu imi dau drumul, mi-a fost frica si acum nu mai curge sperma.
PS:14ani

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ca te-ai tinut, de-aia nu curge.
Data viitoare nu te mai tine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca nu ti-ai dat drumul. Incearca din nou, pana cand iti dai si o sa iti dai.

Da vezi sa nu o dai in alte cele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe burta pune putin scuipat pe ia si apoi ti-o freci de pat si imediat faci

| LPCTSTR a răspuns:

Odata ce te-aiasturbat si ai mai si ajuns sa ejaculezi, degeaba "te-ai tinut". Daca n-ai ejaculat, ca ce spui tu e nonsens, nu are nimic.
Ideal ar fi sa nu inlocuiesti masturbarea dintr-un act ocazional intr-o nevoie constantă.