| anonim_4396 a întrebat:

M-am masturbat, dar am oprit ejacularea apăsând pe spațiul de sub testicule pe unde curge sperma. Unde s-a dus acea sperma?

Răspuns Câştigător
| Ionut123987 a răspuns:

Nu va mai bateți joc de el. Și nu-l puneți sa ia tot felul de prostii ca poate se nefericeste singur.

Stai liniștit. Nu ramai însărcinat happy dar totuși. Câți ani ai? Dacă ai fi trecut de clasa a 7-a trebuia sa ști ca pentru a se crea un copil ai nevoie și de ceva de la femeie pe acolo;-)

| karma123 a răspuns (pentru Ionut123987):

Iti trebuie vagin și uter? Știu că fara uter nu poți face un copil

| Ionut123987 a răspuns (pentru karma123):

Da, și asta contează, dar cum tu ai spermă aia, are în ea spermatozoizi, care se lipesc de ceva de la femeie și din aia 2 lipiți crestecopilul. Cum din ******* tale iese spermă, și femeia are ceva care funcționează aproximativ ca și ******* dar nu sunt ****.
Și asa se fac copii. Nu știu cum să-ți mai explic. Dacă vrei, scrie-mi în privat. Am putea sa purtam o discuție mai lunga și mai detaliata

| NotNamed a răspuns (pentru Ionut123987):

La cum te.ai exprimat in raspuns....sunt sigur ca o sa aveți o discutie mai lunga si mai detaliata laughing

| raMLesS a răspuns (pentru NotNamed):

****** funcționează aproximativ ca și ******* dar nu sunt ****. laughing rolling on the floor

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

De ce nu incercati sa reparați voi greșelile? Și să spuneți dacă pot rămâne sau nu gravid? Sau doar să râdeți știți și doar câteva clase?

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

Da poti sa ramai gravid.

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Doar in cazul in care :
1.Sunt transsexual, adică m-am născut femeie și am făcut operații pentru a fi bărbat, dar am rămas cu vagin, uter,(sistem reproducător feminin și că sa fac copil, trebuie inseminare artificiala
2.Dar dacă eu am dat laba, am ejaculat și am atins cu degetele tendonul de sub coa*e si s-a oprit sperma, nu pot rămâne, nu?

| karma123 a răspuns (pentru karma123):

Pentru ca am citit pe net, că sperma oprită s-a dus în sânge sau s-a dus în zona urinara, adică voi pisa acea sperma, deci cred că totul este in regula

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

O sa ramai inscarcinat omule daca s-a dus in sange. Imi pare rau de tine.

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Esti ratat mă laughing că sa faci copil de ex cu o femeie,trebuie sa i se duca sperma in sânge? In vagin,iar apoi în uter creste copilul,nu pot rămâne însărcinat, pentru că nu sunt femeie, n am organele reproducatoare feminine, și nu am uter, locul de dezvoltare al copilului,, doar mișto știi să faci laughing sper sa arzi in cazan

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

Ba o sa faci ma, il nasti pe c*r.
Daca nu e asa, cum iti explici ca un prieten de-al meu a nascut?

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Sigur sigur laughing da vtm, pe cur laughing și copilul unde se dezvolta? Langa pl? Ești prost rău omulelaughing)

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Te rog numai scrie comentarii că ești pe langa subiect, și ești și misogin

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

Prost esti tu ca ai pus intrebarea asta.
Cati ani ai? 10? Cat fac 4+4?

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Deci ai recunoscut că răspunzi doar la mișto și nici nu știi cum funcționează organele de reproducere?

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

Tu ai recunoscut ca ai pus intrebarea la misto.

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Nu bro,eu chiar am pus întrebarea serios,adică am dat laba,la momentul spermei,am atins zona cu degetele și să oprit sperma,și pe net scrie că s-a dus ori în sânge ori în zona urinei(adică voi pisa sperma) și am vz pe net că niște bărbați au rămas gravizi,doar că aia erau transsexuali, aveau organe de reproducere feminina, și m-am speriat, și v am intrebat daca pot rămâne și eu, chiar dacă n am organele de reproducere feminina, și din cate vad NU pot ramane

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

Cati ani ai ma copile? 10?

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

De ce ma intrebi? Tu făcând mișto pe seama întrebării mele, câți ani ai? NU POT rămâne gravid, am aflat răspunsul și am aflat că răspunzi doar la mișto sa mai iei niste puncte?

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

Ba da ma poti, lasa-ma cu aparatul tau, un prieten de-al meu a ramas gravid nu intelegi? Exact ca si tine a facut, i-a intrat in sange, si de acolo i-a fertilizat globulele albe si a nascut peste 9 luni.

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Deci așa te o făcut și maica ta? te cred vtm, tot asa

| raMLesS a răspuns (pentru karma123):

Doar baietii pot sa nasca pe c*r

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Omule,gândești că gaura fundului este cat gaura unei sticle? Am sa îți dau report pentru comentarii/răspunsuri aiurea

38 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

O ai deja sub limbă, troll prostan.

| EUeStEEu a răspuns:

WTF?!? Tu intrebi dacă poți rămâne insarcinat? câți ani ai că sa întrebi așa ceva

| karma123 a răspuns (pentru EUeStEEu):

E posibil da sau nu?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru karma123):

Bineinteles ca DA, dar numai in cazul in care esti hermafrodit. laughing
https://ro.wikipedia.org/wiki/Hermafrodit

| NotNamed a răspuns (pentru karma123):

Cati ani ai totusi? Hai nu ti rusinos.

| NotNamed a răspuns (pentru EUeStEEu):

Toti nebunii sunt aici pe TPU rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru NotNamed):

Măcar mai râd și depresivii.

| NotNamed a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, radem pana vin adminii si rad tot de pe site.

| karma123 a răspuns (pentru NotNamed):

Deci pot sau nu?

| NotNamed a răspuns (pentru karma123):

Logic. Du-te repede si cumpara de la farmacie pilula de a doua zi doar că trebuie să specifici ca e pentru tine ca e diferita fata de femei

| raMLesS a răspuns (pentru NotNamed):

"Toti nebunii sunt aici pe TPU" citeste ce a scris Ionut in ultimul raspuns laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor

| karma123 a răspuns (pentru raMLesS):

Vrei sa zici că a greșit?

| sacaiasu a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie si am luat pastila de a doua zi sa fiu sigur pls funda

| fsdfthfth a răspuns:

S-a oprit in **** si o sa iti cresca copii in ele

| FlorinCox a răspuns:

Da