| Crina_3524 a întrebat:

daca un baiat isi da drumul in tine.cand te ridici.iti curge o cantitate din sperma?

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Eh, nu obligatoriu.Depinde de cum iti lucreaza musculatura vaginului tongue.E posibil sa curga, e posibil sa nu curga.Totul depinde de cum te misti tongue. Ah, si nu toata sperma ajunge pana la capat, ca mai ramane si mai inspre iesire, deci e ceva normal.Dar sa nu te bazezi pe asta in privinta graviditatii.Chiar daca curge tot ai sanse sa ramai gravida (daca nu folosesti pastile tongue)

3 răspunsuri:
| lucik93 a răspuns:

Da poti spune si asa dar degeaba.caci ceilalti "mititei" tot vor umbla prin vagin cautand un ovul.asa ca tot nu e o medoda impotriva sarcini si in plus depinde cat de adand a introdus acea cantitate de sperma.caci s-ar putea sa nu curga

| monstrulet a răspuns:

Cred ca asta se intreba si newton cand i-a cazut marul in cap... normal ca curge.straight face

| Andu_7395 a răspuns:

Nu, lichidul spermatic nu e atras gravitational.