| janelioan a întrebat:

Am facut-o cu prietena mea, am facut oral si a curatat toata suprafata penisului, in urma contactului, aparent n-a fost un contact intreg, am incercat sa introduc penisul, nu a intrat si fiindca ea a zis ca doare prea tare am amanat asta, poate sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Poate sa ramana daca era in perioada fertila si exista lichid preejaculator pe penisul tau.Nu avem de unde sti exact, Dumnezeu cu mila? Incercati sa va protejati complet pe perioada intregii partide de sex, pe viitor, asta daca nu va doriti surprize neplacute.Bafta.

1 răspuns: