| Treble995755 a întrebat:

Am facut o mapa prin hammer editor si acum vreau sa o joc.cum pot sa fac ca sa joc mapa creata de mine.am pus absolut tot pe ea.deci care stie plss sa imi zica(si cine se pricepe la hammer editor sa imi lase id lui de mess plsss)SCZ CATEGORIA

1 răspuns:
| SareZaHarat a răspuns:

Salut!
Banuiesc ca de Counter e vorba!
Din cate stiu trebuie sa o formatezi(scriptezi), nu sunt prea priceput la domeniu mapping! Dar te pot ajuta cu niste id-uri! Am amici care se pricep la asa ceva!
Lasa-mi un id ca nu as vrea sa imi fac id-ul public, sper ca ma intelegi!