| mariussui a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea si mam potejat dar dupa ce am ejaculat mi-am dat jos prezervativu si am uitat sa-mi sterg penisu si am facut cu ea sex dar neprotejat si nu am ejaculat deloc.Sar putea sa fi ramas insarcinata?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca e posibil. Nu pot aprecia riscul, dar in mod sigur au ramas ceva spermatozoizi la nivelul glandului,

| littlesunshine a răspuns:

Posibil..stiu ca spermatozoizii rezista in afara cateva ore bune. Asteptati o saptamana si luati un test de sarcina.
Multa multa bafta!

| domidoc a răspuns:

Din pacate, da.

| OkMaVrei a răspuns:

Nus se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa aveti gemeni, insa sper sa aiba mai mult fler decat voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s-ar putea sa ramana insarcinata. spune-i sasi calculeze zilele de ovulatie si atunci stie mai sigur pana la test daca e sau nu. Incepand cu prima zi de ciclu isi nr intre 12 si 16 zile in functie de ciclul ei si zilele de 12, 13, 14, 15, 16 sunt zilele de ovulatie.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramane fratica