| fruity a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu prietena mea inainte cu 3-4 zile de menstruatie, nu am ejaculat deloc. Se poate sa fi ramas insarcinata de la lichidul preejaculator?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai stropit-o? Cum nu ai ejaculat deloc?
Nu a rămas însărcinată nici dacă ai fi ejaculat în vagin, ovulația se încheiase!
Mare grijă.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio sarcină, stați liniștiți și pe viitor prezervativ pe portativ!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Da, dc nu ai facut protejat? chiar asa de scump ti se par prezervativele? O sa vezi ca daca te trezesti cu un plod la usa o sa iti blestemi zilele fiindca nu ai folosit prezervativ...

| Anny1 a răspuns:

Da,deoarece lichidul prejaculator contine spermatozoizi este de ajuns o picatura ca sa ramana gravida mai ales daca este in perioasa fertila...vedeti daca ii vine ciclu si pentru rezultate sigure faceti vre`o 2 teste de sarcina dupa 3 saptamani sau puteti face sure check care se face din prima zi de intarziere a ciclului menstrual daca mai aveti nelamuriri contactati`ma cu un mesaj pe privat funda:*?

| russyy a răspuns:

Nu cred.eu fac numai neprotejat mereu.si nu am nimic.si dupa mine nu conteaza inainte de menstruatie dupa menstruatie.

| Delia_7017 a răspuns:

Slabe sanse... face-ti un test si gata.peste cateva zile.e bine sa treaca cel putin o saptamana.dar nu cred, stai lin

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ai rabdare.vezi daca ii intarzie.daca da si e prima data in viata. pune-ti intrebarea. daca nu totul e bine.luati un test de sarcina(cel mai devreme la 3-4 zile de la contact)

| Tooooo a răspuns:

E posibil dar ce`l mai bine ar fi sa protejezi de acum

| Bl0ndu12 a răspuns:

Lichidul preejaculatoreste are 50% sperma iar restul lichid.dar daca ai preejaculat mult da este.

| fruity explică:

I-a venit azi CM. Mai este vreo sansa sa ramana sau pot sa stau linistit?