| Mayyaaa0000000 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat acum 3 luni fara sa isi dea drumul in mine, doar i-a curs lichidul preejaculator. De atunci dupa 3 saptamani mi-a venit menstuatia si m-a tinut normal 5 zile iar luna urmatoare 3, 4 zile dar mi-a curs foarte mult. Luna aceasta astazi mi-a venit si imi curge ceva doar maro inchis. Simptome de sarcina nu am si nici burta nu mi se cunoaște. Este posibila vreo sarcina?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pe bune? Ai inceput viata sexuala fara sa te documentezi inainte? Nu ai nimic. Poti face un test de sarcina. Puii mei ai menstruatie si tu te vaiti ca poate esri insarcinata? Presupun ca ai undeva intre 15 si 17 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

In conditiile descrise exista un singur RASPUNS ABSOLUT CORECT si anume : un cat se poate de categoric IMPOSIBIL. Alte explicatii suplimentare sunt cu totul inutile intr-un caz intratat de evident. Multa sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Posibilitate de sarcina nu, daca ultimul contact a fost acum 3 luni.
Posibilitate de sarcina nu, si din moment ce ti-a venit ciclul.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida.

| Werrich a răspuns:

E a 15-a oara când întrebi, ți s-a răspuns ca nu.