| unaboona a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu prietenul meu n-a ejaculat in mine iar dupa vreo un juma de ora am adormit imbratisati eu cu spatele spre el el cu fata spre mine si el nici macar nu s-a spalat pe stiti voi ce... exista riscul de a ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De la somn nu ramai insarcinata, chiar daca nu s-a spalat. Dar de la sexul neprotejat, fara ejaculare, riscul de sarcina este cuprins intre 4 si 27%.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu conteaza ca nu a ejaculat in vaginul tau. De lichid preejaculator ai auzit? Barbatul elimina putin cate putin( involuntar) din cauza excitatiei, si inainte de orgasmul final. Acest licid contine spermatozoizi si ca urmare, poti ramane insarcinata.

| mihaela_7412 a răspuns:

Depinde fa un test si vei stii

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimmm a răspuns:

Nu, nu are cum sa ramai insarcinata din moment ce nu a ejaculat in tine, dar daca vrei sa nu fii in stres din cauza asta fa un test :* succes.

| RainBow_2697 a răspuns:

Daca a ajuns spema in vagin, da. dar altfel nu ramai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da