| Uwjhsjwjwj1122788666666682992999372783 a întrebat:

Buna, am 16 ani si de curand am facut dragoste cu prietenul meu. Tin sa mentionez ca trecusera 1-2 zile de la terminarea ciclului menstrual.
NU am facut doar neprotejat, iar el nu a ejaculat deloc in mine si de fiecare data se stergea cu servetele umede.
Am cautat pe internet simptomele unei sarcini iar unul dintre ele era urinarea frecventa, ceea ce mi se intampla oarecum. Exista riscul de a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Mar1cika a răspuns:

Nu exista riscul de a ramane insarcinata daca nu a ejaculat in tine.
Daca a folosit prezervative este totul ok.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti te rog sa clarifici?
cate partide sexuale in totalitate si cate au fost protejate?
Stersul ala cu servetele umede este INUTIL, fiindca sperma ramane la interior, pe teava se scurge involuntar in vaginul tau si cu ea ramai gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| sofisis a răspuns:

Servetelele umede sunt ..degeaba. Adica sunt gen de igiena si atat.
Daca ati facut sex neprotejat dupa ce a ejaculat, risc de sarcina exista. Ce inseamna de curand? Simptomele unei sarcini apar in jur de 4-5 saptamani de sarcina.

| Aditu94 a răspuns:

Asa de tare urla hormonii in tine la 16 ani?
daca el a scos-o din tine si si-a dat drumul in alta parta,si a avut grija sa isi stearga penisul,incat sa nu plimbe spartozoizii, foarte bine, sansele sa ramai gravida sunt zero. Urinarea frecventa tine si de cata apa ai baut, plus ca corpul tau functioneaza bine, daca nu functiona bine, aveai probleme..nu exista nici un risc daca ati avut grija. Baiat istet, daca a avut grija de tine.

| Oanaoni a răspuns:

Urinarea frecventa poate sa fie și de l o răceală sau ceva. Dacă nu ai fost fertilă mai ales la ovulației, și dacă nu și a dat drumu nu ai cum să ramai

| Fankul a răspuns:

Șervețelele umede sunt inutile atâta timp cat rămâne si in penis pe "țeava" după părerea mea trebuie să spele penisul foarte bine și cel mai bine e sa folosiți Prezervative ca de asta exista si sa aveți grijă sa nu se spargă.

| Anonim2qb a răspuns:

La 16 ani sex, e bine. bravo, good job fata tati, cuminte mai ești.