| Marilena453 a întrebat:

Am făcut sex protejat cu iubitul meu, am verificat mereu prezervativul și era totul bine, toate ejaculările au fost în prezervativ afară și sunt deja la a35 zi și tot nu îmi vine. Când eram la ziua 32 m-a durut capul deodată îngrozitor, am luat o pastilă, mi-a trecut și după mă durea burta foarte tare(durere cum ca mi-ar venit). In ziua 33 am avut arsuri la burtă și de atunci nu mai am nici un simptom și nici nu mi-a venit…vă rog frumos să mă ajutați cu un răspuns.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai CM neregulat. Spui asta in altă intrebare.

| Marilena453 explică (pentru darrio2007):

Adică CM neregulat?

| Marilena453 explică (pentru darrio2007):

Sigur este doar o menstruatie neregulata?

| darrio2007 a răspuns (pentru Marilena453):

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum crezi tu ca te-am putea ajuta noi?
ca eu chiar nu vad vreo solutie...

De ce nu mergi la ginecolog?
Daca absolut toate partidele sexuale au fost cu prezervativ, atunci tu ai ciclu de tp NEREGULAT, deci NU exista inatrzieri de ciclu, odata ce nimeni nu stie cand va veni urmatorul ciclu, fiind unul neregulat.

| Robert2526 a răspuns:

Nu esti insarcinata dar nu ar strica o vizita la ginecolog pentru o ecografie trans.