| JHsbjdhsb a întrebat:

Am făcut sex protejat și a fost prima oara, totul a fost bine dar acum când fac treaba mica mă ustura puțin (repet am făcut cu protecție și prezervativul nu era spart sau ceva)deci cred că șansele sunt 0 la o sarcina cat timp am făcut-o cu protecție și nu era nimic rupt și tot daca avea prezervativul tot a scos înainte să își de-a drumul, de la ce ar putea fi usturimea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal ca prima oara sa simti disconfort si usturime, chiar sa curga cateva picaturi de sange de la ruperea himenului, dar probabil ca baiatul a avut puta foare mica si nu a reusit sa te dezvirgineze, daca nu a curs si sange.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ușurimea? Tea i pisat si te ai usurat? Nu te ai si k..at?

| sofisis a răspuns:

Pai daca a fost prima data pentru tine, s-a rupt himenul. De acolo usturimea