| aanonimm123123 a întrebat:

Am folosit ulei de floarea soarelui pe post de lubrifiant, e bine cum am procedat? Sunt sau vor fi efecte secundare?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum pune cartofii sau oul la prăjit ca deja uleiul il ai pe pu

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a fi corect informat este bine sa stii ca cel mai performant lubrifiant inventat de natura este saliva, cea care ofera/permite ca limba sa se miste in gura incontinu fara a intampina nici cel mai mic efort.

| mihai69 a răspuns:

Dacă purtai prezervativ, nu e bine.
Posibil să apară o sarcină nedorită.

| Sofer a răspuns:

Singurul efect secundar ar fi sa ți se rupă prezervativul.

| Bozgi200 a răspuns:

Daca folosești si prezervativ nu o mai fa. Uleiul asta dezintegrează(slăbește) latexul si se sparge prezervativul.

| Niceguy2019 a răspuns:

Exact cu au zis si colegii ...se rupe mai repede prezervativul. Plus ca sunt sanse ca din cauza frecarii sa misoasa a friptura prin camera laughing