| chamomille a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Am o vecina, casatorita de 14 ani cu sot si 2 copii acasa, pe care mi s-a pus pata acum vreo 4-5 ani.La inceput mi-a fost teama ca va spune sotului daca ii bat apropo-uri sau ii fac avansuri, dar acum am inteles si sunt sigur ca nu spune nimic acasa. Vreau sa o ard fara mila, dar am multe neclaritati legate de comportamentul ei care ma induce in eroare.Ma invita cu ei la orice iesire,este interesata de viata mea sexuala, ma tachineaza cu intrebari intime, gen pe cine am mai ars, daca fac oral femeilor, cine s-a sters cu servetele gasite in masina la mine, etc.Ne tachinam reciproc(ea se leaga de nasul meu,eu de sanii si curul ei),imi imita anumite expresii, zambeste de cate ori ma vede, in multe cazuri mi se prezinta imbracata sumar, fara sutien, au fost cazuri si cand m-a chemat la ea acasa ca sa mancam ceva, doar noi 2 sau chiar si cu sotul.Matusi-sa care este amanta mea in momentul de fata imi spune ca nepoata ei s-a plictisit de sotul ei si nu mai are nici placere sexuala cu el, indiferent cate pozitii ar incerca, etc.I-am batut apropo.uri pe care le-a inteles dar imi spune sa stau cuminte si nici nu se supara pe mine...cum sa interpretez situatia asta? s-ar *** cu mine sau doar imi joaca mintea feste? sambata am primit din nou invitatie din partea ei ca sa iesim in club, bineinteles ca am iesit si s-a si imbatat si mi-a facut niste dansuri lascive care m-au intaratat. astept raspunsuri de la voi.Precizez ca nu este prima femeie maritata cu care as avea relatii intime, dar nu sunt sigur ce vrea aceasta femeie.
Am mai postat odata subiectul, dar in mare parte am fost luat la misto

Răspuns Câştigător
| tunoi88 a răspuns:

Incearca mai mult de atat. Daca tine la glume inseamna ca vrea si trebuie sa actionezi nu doar vorbe. O femeie care nu vrea, iti da replica si nu mai glumesti mai departe tongue cand esti cu ea, de ce nu o iei in brate si nu te dai la ea. Nu prea imi place sa scriu pe aici, am vrut sa iti scriu in privat dar nu merge sa primesti mesaje.
O zi buna!

| chamomille explică (pentru tunoi88):

Ti am trimis un mesaj privat, verifica daca poti raspunde a el...nu prea stiu cum functioneaza site.ul asta si ce setari necesita.pana la femeia asta care zici ca se joaca cu mintea mea, nu am avut nevoie de sfaturi?

37 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spui in ceaalta intrebare, că in privat iti pune STOP. E clar ca doar se joaca cu tine.

| chamomille explică (pentru darrio2007):

Mi-a sus ca toate aluziile mele cu tenta sexuala le-a luat drept glume pana acum

| darrio2007 a răspuns (pentru chamomille):

Cam ce am crezut si eu.
Pentru ea esti doar un copil.
Nu-ti mai face iluzii degeaba.
Că nu o vei avea niciodată la pat.

| chamomille explică (pentru darrio2007):

Este cu 2 ani mai mica decat mine, dar matusi-sa imi povesteste ca anul trecut ar fi avut o tentativa cu unul cu care s-a sarutat si s-ar fi oprit la indemnul matusii.Acum nu mai stim daca o fi avand pe vreunul sau o continua cu ala de atunci

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ti s-a mai raspuns la intrebarea asta, aici:

https://www.tpu.ro/......de-la-voi/

Daca esti un om inteligent si serios, vei intelege ca ce vrei tu este o situatie interzisa, deci lasa apropourile si flirtul cu vecina, mai ales ca-i maritata si are copii.

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

In afara faptului ca este o siuatie interzisa, cum am specificat si in cealalta intrebare, pe mine ma intereseaza pareri legate de comportamentul ei... vrea sex cu mine sau nu vrea sex?

| Violleta2022 a răspuns (pentru chamomille):

Ceva nu este tocmai real si credibil in povestea ta, cum ar fi o femeie maritata, cu copii acasa, sa-si lase sambata sotul si copii in casa tamana sambata cand toata lumea este libera si ea sa iasa cu tine in club, unde se imbata si danseaza lasciv... iarta-ma, dar povestea nu-i credibila.

Spui ca mai ai amante si atunci ce naiba gasesti la una mototolita si epuizata, cu barbat si copii acasa?
Pentru ce mama masii vrei sa-ti complici existenta, cand sunt milioane de femei singure si libere cu care te poti distra?

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

Nu am fost doar cu ea in club, am fost cu ea si cu sotul ei si cativa prieteni comuni, poate nu m-am exprimat eu cum trebuie, iar legat de cazul cu atractia pentru ea...o percep ca pe un TROFEU si trebuie sa imi treaca prin pat.Tocmai faptul ca se tine tare si ma abordeaza cu mesaje subliminale cu tenta sexuala, la care mai adaug ca este si femeia,, cuminte'' de care nu a auzit nimeni nimic pana acum, ma instiga sa o doresc mai mult.

| Violleta2022 a răspuns (pentru chamomille):

"...ma tachineaza si ma invita peste tot, dar in conversatiile noastre private imi spune sa stau cuminte ca ma ard"

Dupa cum vad, ea doar flirteaza cu tine si te incita, iar asta nu-i trofeu, ci labareala.
De ce nu schimbi foaia, evitand discutiile cu tenta sexuala si joaca in care crezi tu ca te antreneaza?
Spune-i ca ai deja o relatie si esti ocupat, ca nu vrei sa te incurci cu o femeie maritate, ca nu-ti doresti sa-ti complici existenta si nici sa distrugi relatia de casataorie a altora, sa vedem daca ii mai arde de hlizit si flirtat cu tine.

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

Am facut ce spui tu si cand aveam relatie.Nu era nimic diferit fata de acum.Noaptea dupa ce adormea iubita in pat langa mine, discutam cu ea prin mesaje, tot aceleasi subiecte.imi punea intrebari despre cum o ***, in ce pozitii sta, etc.
Daca o evit si nu ii dau vreun semn, in 2-3 zile ori ma invita ea acasa la ei, ori ma invita sa ies cu ei

| Violleta2022 a răspuns (pentru chamomille):

Am vaga senzatie ca te incita sa-i povestesti totul, din invidie, ca-ti petreci timp cu altele.
In orice caz, nu cred ca este o femeie normala la cap, daca in loc sa-si iubeasca sotul si copii ea se ascunde noapte prin wc sau cine stie prin ce camara, ca sa te iscodeasca pe tine, cum ai sex cu iubitele.
Josnic si scarbos totodata, sa faci asta.
Nici noi intre femei nu discutam cum facem sex cu barbatul, dar ea te tine sub control sa stie toate picanteriile.
Practic te tine sub papuc si se joaca cu tine cum vrea ea, in cel mai scarbos si urat joc posibil, ca nici barbatii (ma refer la barbatii adevarati doar), nu-si povestesc viata intima cu nimeni.

Ma rog, cred ca ai destui ani sa decizi si singur ce vrei sa faci, dar sfatul meu este sa nu o mai bagi pe asta in seama, deloc, ca-ti complici viata inutil.
Si daca te invita invata sa spui NU, ca tot manipularea este si aia... sa te stie ca un catel ca esti la picioarele ei, ca faci ce-ti spune ea, ca raspunzi la tot ce te trage de limba samd.

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

Ieri am fost la ea, am luat-o in brate pe la spate si s-a conformat!

| Violleta2022 a răspuns (pentru chamomille):

Deci, te-ai comportat exact ca un catel docil, te-ai dus iute cand te-a cheamat ai cazut in limba dupa ea si ea ce-a facut?
S-a jucat cu tine in conditiile impuse de ea.

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

Nu m-a chemat ea... aveam sa ii duc o scula sotului imprumutata zilele trecute de la el.am lasat scula la locul ei,, am sunat-o ca am lasat-o si apoi m-a invitat la masa ca sa mananc cu ea si cu copiii, sotul era plecat.si am ramas vreo 2 ore la ea

| Violleta2022 a răspuns (pentru chamomille):

Dupa cum spuneam, te-a chemat in casa, deci te-a controlat si manipulat ca pe un catelus, asa cum a vrut ea, si tu chiar ai stat 2 ore, desi puteai din bun simt sa-i multumesti de invitatie si sa pleci mediat, macar din respect pentru sotul ei, daca sunteti prieteni.

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

Ea ma cheama la masa ori de cate ori ma duc la ei, indiferent daca este singura sau cu sotul. daca voiam sa plec ieri de la ea imediat, plecam si gata dar am avut placerea sa o vad si sa stau de vorba cu ea

| Violleta2022 a răspuns (pentru chamomille):

Dupa cum spuneam, te-a dresat deja in catalus si acum se joaca cu tine.
Daca ai avea macar putina mandrie in tine, nu te-ai comporta asa.

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

laughing)),merci de complimente si de sfaturi...tin cont de ele ca sa o ***

| mihai69 a răspuns:

Același răspuns: dacă nu încerci, n-ai de unde să știi.

| dullcat a răspuns:

Eu nu pot pricepe de ce e asa de greu sa iti vezi de viata ta si sa te orientezi catre femei single.Cand o cauti cu lumanarea o si gasesti. Apoi tot tu vei veni pe aici sa plangi din cauza telenovelei? Mna, faci cum stii.

| chamomille explică (pentru dullcat):

Ce este interzis, este placut!

| chamomille explică (pentru dullcat):

Vrei sa spui ca s-ar putea lasa cu indragosteala intre noi?

| dullcat a răspuns (pentru chamomille):

Nu e nimic placut in a-ti bate joc de persoanele dragi si mai ales de proprii copii.E dezgustator ca incurajezi asemenea comportament.La inselat intotdeauna contribuie doi oameni.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă tot insista, fa sex cu ea. Nu rata ocazia.

| chamomille explică (pentru Emilian65):

As face sex cu ea, dar chiar nu imi dau seama dupa semnalele transmise, daca sa ma apuc de ea sau o avea pe altul, si nici nu stiu cu ce sa incep...ca ma tachineaza si ma invita peste tot, dar in conversatiile noastre private imi spune sa stau cuminte ca ma ard

| StoicAnalysis a răspuns:

Arde tot ce prinzi tata, ca tu esti baza. Esti cavalerul salvator de MILF-uri.

| chamomille explică (pentru StoicAnalysis):

Poate ti se pare o situatie hilara, dar nu mai am nicio atractie la pustoaicele de 18-19 ani... femeile mature ma satisfac.

| Lupică27 a răspuns:

Ce frumos inventezi, mai bine scrie o carte

| chamomille explică (pentru Lupică27):

In ce anume vezi o inventie? e absolut real tot ce am scris aici

| Lupică27 a răspuns (pentru chamomille):

Daca erai primul care veneai cu o astfel de poveste te credeam, ma jur, dar sunt o groaza care isi fac zilnic conturi si vin cu astfel de povesti ''uluitoare''.

| chamomille explică (pentru Lupică27):

Iti vine greu a crede ca nu m-ar putea atrage o femeie maritata careia nu ii dau de cap, sau ce?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Lupică27):

Eu vizitez sectiunea asta mai mult pentru amuzament. Am incetat sa mai raspund la sectiunea "dragoste si sex" tocmai pentru ca ma certam ca prostul cu adolescenti plini de hormoni si de dume de tot rasul.
Sfatul meu e sa citesti in mare si care crezi ca merita un raspuns ajutator, il oferi daca stii rezolvarea problemei. Dar daca dai peste povesti ca astea marca: aventuri cu Don Juan si Dan Bilzerian, eu zic sa te amuzi copios si sa treci peste, ca nu merita sa-ti pierzi timpul cu asa ceva laughing

| chamomille explică (pentru StoicAnalysis):

Aici nu este vorba de scris atatea texte si mesaje doar de dragul de a scrie, sau de amuzament, am cerut sfaturi aici tocmai pentru ca pareri si sfaturi vin de la multi si puncte de vedere obtin si din partea femeilor.eu am facut cont aici doar pentru cazul cu femeia respectiva, descris mai sus

| Miruna333 a răspuns:

Daca ar fi vrut ceva, ar fi facut pana acum. Se joaca cu tine, ii place sa te intarate, ca vede ca are cu cine. Ii place atentia primita si mai ales ca tanjesti dupa ea. Poate intr-o zi se va intampla, cine stie, dar acum e joaca

| chamomille explică (pentru Miruna333):

In public ma tachineaza sexual, chiar si de fata cu al ei, ba chiar cauta sa imi vada mesaje pe telefon, e curioasa cu cine conversez, arunca in mine cu dopuri si diferite obiecte cand sunt prea concentrat pe telefon.

| Miruna333 a răspuns (pentru chamomille):

Da, tot aia. Nu se schimba nimic