| diutza a întrebat:

Am fost cu un baiat 3 luni de zile timp in care ne-am si sarutat...nu am facut altceva findca am numai 13 ani, el vroia sa incercam mozolul dar eu nu am vrut...asa ca va intreb p voi...cum e mozolul sau french kiss...sa stiu si euwinking

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fato...eu sunt mai mic decat tine cu 1 an dar am avut parte si de sarut si de mozol etc. hai sa-ti spun cum

mareu trebuie sa iti pui niste intrebari : 1) il plac cu adevarat?
2)pot sa fac fata?
3)ia gustat mai intai buzele casa stiu la ce sa ma astept?

acestea sunt cele 3 intrebari la care sa te intrebi mereu pentru mozol

si ai pentru a aplica acest obiectiv niste pasi simbly:

1)el vine cu buzele spre tine
2)tu te lasi dusa de el si faci un mic locas de LIMBA
3)el isi baga limba in locasul tau
4)apoi tu scti LIMBa incet
5)ii atingi buza
6)el iti da incet cu ajutorul muschilor buzelor inchet LIMBA ta spre a lui
7)tu apoi deschizi cugra larg o data cu el
8)va atingeti gura lu unu de al celuilalt (pentru a nu se vedea LIMBA)
9)si apoi vine partea cea distractiva te joci cu limba in gura lui si el la fel (DAR E O REGULA TRB SA VA ATINGETI LIMBA DE LIMBA CELULILAT SI SA VEDETI DACA VA POTRIVITI NU NUMAI LA ASPECT CE SI LA REOMANSTIST
10)si inainte de ati da seama totul s-a terminat
11)SUCCES CU BAIATU SPER CA VA POTRIVITI LA AMBELE (SEXE))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce va tot agitati asa cu texte de genu: "Moaammaaa ai numa 13 ani si vrei sa te saruti". Asa si?raised eyebrows. Ce o intereseaza pe fata ca voi v-ati sarutat numai la 16 17 18 19 ani:-J... Daca ea vrea acum, si stati linistiti ca de la un sarut nu se ajunge imediat la sexl-). Pareti ridicoli!
Fata daca vrei sa incerci apropiete de prietenul tau si tinetiva gurile intre deschise.Cand incepeti sa va atingeti buzele scoate limba si atingeo usor de cea a partenerului. O sa fie suficient pentru inceput.Restul o sa mearga de la sinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai are 13 ani nu 2 nu e mare chestie un mozol, diana deschizi bagi si invarti eu asa am invatat si dupa aia toate vin de la sine nu este deloc greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozol=este ca un sarut, dar acest sarut include si limbawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozolul uite asa este baiatul vine la tine si iti baga limbutza in gura ta si dupa aia lasate dusa de valtonguetonguewinkingu singura inveti pe moment.nu trebuie sa iti fie rusine daca nu sti ci doar lasate dusa de valtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te simiti bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu era cam balos dar n-am avut ce sa fac eu am 50 si el are 60 ne descurcam foarte bine la vrasta noastrarolling on the floorlaughing mozolul se invata la 10 ani bai copiii laughingda acum sunt pe invers ma sarut cu fetele
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu yoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii foarte fain sa stii ai o senzatie placuta si te atrage mai tare la el sau eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi copchilalaughing violeazal pe alalaughing) lasa mozolurile ca es secolul 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanti mariana, vezi ca nu mai suntem pe vremea lu ' bunika da? rolling eyes. ce oameni.deci si eu am varsta ta.si eu sunt iubita :X.si eu iubesc. dar nu am incercat niciodata mozolul laughing. cred ca e fain.si uitate pe youtube la how to kiss sau how to make out. poate te mai ajuta.pana atunci incearca si tu cu degetele rolling on the floor. adica degetul mare cu cel aratator fale o bucla si incearca de mai multe ori.vei capata ceva experientza.pana va venio ziua cea mare day dreaming. si nu uita.lasa'l pe el sa fac primul pas, fi lenta, senzuala, si incearca sa te lasi dusa de val :* sper ca am fost de folos happy bafta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ie super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai simplu decat crezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu cand te mozolesti cu baiatu' te iei dupa el asa am facut si euwinking

| altul a răspuns:

Baa ce e mozolul ala mi se pare naspa chiar naspa french kiss

| altul a răspuns:

Adica french kiss e super parca tear da limbi cum e mozolul alahappy naspa

| Daciana12 a răspuns:

S.ati dau raspunsul meu sincer.happy si eu am 13 ani sunt fata si si prietenul meu mi.a cerut sa ne mozolim.Practic eu nu stiam.M.am uitat la tot felul de filme care arata cum trebuie sa te mozloesti iti recomand sa te uiti si tu daca poate te ajuta!
Dar iti zic mi se pare un lucru prostesc sa ii ceri prietenei tale sa se mozoleasca cu tine daca nu te desparti de ea iti zic sincer ca m-a lovit rau de tot.Asa ca Succes cu tipu! si asculta poti sa-i zici ca nu vrei. daca te paraseste inseamna ca nu te.a iubit! IN fine BAFTAA!

Fundita?

| diutza explică:

Okok.am inteles... acum ...stie cineva cum poti sterge iontrebarea de pe TPU?

| Botoaca_Flori_1976 a răspuns:

Mai bine, saruta cartea laughing

| joann a răspuns:

Auzi, am si eu 13 ani si sunt cu un baiat de 15 ani el tot vrea sa ne mozolim... dar eu sunt mai timida la fel ca tine cand e vb de mozol. mi se face greata cand ma gandesc ca trebuie sa facem schimb de bale... dar trebuie sa incerc odata si odata

| joann a răspuns:

Si eu am 13 ani si azi am primit primul meu mozol:X:X:Xe tare

| TeslaruStefan a răspuns:

Mozolul sau french kiss-ul este un sarut mai lung decat cel normal, in care atat buzele cat si limba celor 2 parteneri se ating.Este foarte tare.winking

| danutz_4931 a răspuns:

is tari de tot sfaturile. uni shiar nu sunteti normali am si eu 13 ani am avut prietene cam 2-3 da nu m-am mozolit cu ele pentru ca la 13 ani mi se pare ridicol ce naiba suntem copii trezitiva fratilor laughing). chiar acum. umblu dupa o fata dar mno diutza iti zic ceva pretinu tau vrea sa te mozolesti cu el dar dupa aia vezi tu intrebari de genul? mai esti virgina asta iti zic eu big grin si apoi dupa un timpa gata nu mai esti faci ce vrei ii viata ta dar uitate bine la cateva sfaturi de aici iti zic eu ID mes lapadat_danutz ia-l sa mai vb

| blc a răspuns:

Mozolu ti-l spun din propia experienta ca si eu la varsta ta mi-a fost frica ca ori nu stiu sa dau mozolo ori n-o sa-mi placa dar cu timpul am inceput sa citesc sa vad ce este despre el si cand am vazut ca toti il descriu asa de fain am spus "ce-o fi o fi " si i-am dat mozol si acum nu mai pot trai fara el dc tot vine de la sine il lasi pe el sa inceapa si ce faci ce face si el succes adnrey mult bft sper ca o sa-ti placa

| andreea_5728 a răspuns:

Thu nu trebuie sa iti explice nimeni thu incearca cand il sarutzi sa te simptzi thu bine... ca asa am facut si eu...