| 9GaG1999 a întrebat:

Sal, TPU!
Sunt impreuna cu un baiat de 6 luni si, dupa ce ne-am sarutat de vreo 3 ori, el vrea french... Eu nu am mai facut asta inainte si nu stiu ce sa fac... Cum sa procedez? In ce consta un sarut french?

3 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

happy Cati ani ai? Esti un pic prea speriata pentru atathee hee si eu am avut o dilema cu problema asta, nu sarutam cu limba cand eram mai mic doar pe cele de care imi placeau mult. happy Incearca sa vezi, nu e filosofie!

| Fizy93 a răspuns:

Eu dupa 6 luni am avut alta dilema nu dilema "banala" pot sa ii zic laughing

| SteauaSmeq a răspuns:

Hehe si eu am avut aceeasi problema cand aveam 12 ani, totul vine de la sine oricum uite un site care te va ajutahttp://www.apropo.ro/sexpertul/french-kiss-sau-sarutul-ca-n-filme-2611538. :D sper ca te-am ajutat!