| anonim_4396 a întrebat:

deci sa povestesc mai intai : cand aveam 8 ani, stateam cu mama la cineva care avea un baiat de 18 ani. In timp, el s-a apropiat de mine. pana cand m-a sarutat. M-a sarutat de mai multe ori, frenchh. straight face Eram inconstienta, aveam 8 ani frate, bun si cand ma saruta eu pur si simplu stateam fara sa fac ceva laughing. Pana acum, in prezent m-am mai sarutat, normal dar nu french, fiindca n-am vrut. Acum am prieten, si mi-e frica ca atunci cand o sa ne sarutam eu o sa stau pur si simplu, asa cum am facut cand eram mica. Si vreau sa-l fac sa-i placa sarutul. Deci cateva sfaturi, cum ar trebui sa-l sarut thinking sau nu stiu. laughing de sarutat m-am mai sarutat, dar mi-e cam frica sa nu stau pur si simplu, cum am facut cand eram mica x_X. Deci dau fundita puppy dog eyes mersi

Răspuns Câştigător
| ArianaHuston a răspuns:

Buna! pai sa stii ca nu e foarte greu sa saruti french. pentru ca te lasi purtata de val, deci incearca si nu o sa regreti. :*

18 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Fluturaşii sunt cheia micuţo. Ei te vor face să deschizi guriţa maaare ca un peşte atunci când există atracţie ce dă pe dinafară... happy

| Latinmoon a răspuns:

Poi fa ce simti insa atentie la baietii, ai grija ce faci dar totodata nu exagera.
Conteaza ca si el sa te placa iar despre sarut nu trebuie sa-ti faci griji deoarece trebuie sa fie cat mai natural!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Damn stupid straight face.GET A FUCKING LIFE, DUDE!

| NuMaContrazice a răspuns:

Lasa-te purtata de val.Totul v-a fii okwinking

Răspuns utilizator avertizat
| xutza a răspuns:

Lasa-te purtata de val si fa la fel cum face el. incearca sa nu ii bagi limba in gat, asta nu ii va placea. joaca-te cu limba lui si nu il mozoli. sau ii poti spune ca nu prea ai experienta in sarutul frantuzesc si te va intelege.
bafta kiss

| xJustJuss a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine.Nu te mai gandii daca o sa ii placa sau nu. Daca te obsedeaza asta poti sa te duci la el cum intra pe usa si sa ii bagi limba in gat laughing.Ca sa ii placa trebuie sa iei si tu o guma in gura inainte, sa te speli pe dinti laughing, sa arati mai bine. Oricum Succes.happy

| GummitsaxXx a răspuns:

Pff... Baiatu` ala era pedofil sa mor eu. Sa te sarute.El 18..Si tu 8. Si te mai si lauzi..Frate fii serios. Iti e frica.Du-te la un doctor. Pff..Sa ii placa. Trebuie sa fii tu si gata. straight face Si pana la urma atunci cand te.a sarutat. Acel baiat. Erai mica nu stiai ce sa faci...Dar acum ai experienta. Si..Nu ai cum sa stai ca proasta`! happy

| diaadb a răspuns:

Daca nu va convine, nu comentati :* e problema mea, ce s-a intamplat s-a intamplat. eram mica. n-am realizat ce se intamplawinking.

| Or1Ginal a răspuns:

Pai lasate dusa de val atunci aveai 8 ani nu stiai ce e aia puta la anii aia apoi mozol laughing... Bafta si sper sa-i placa happy... apropo de baiatul ala de 18 ani PEDOFIL!

| rafy21 a răspuns:

Singurul lucru pe care trebuie sal faci...este::: sa te lasi dusa de val...

| BoyDCartier a răspuns:

Vii pe la mine si te invat eu detoatelaughing da-mi mesaj pe privat pentru detalii=]]

| Buburuza2321 a răspuns:

Totul vine pe moment degeaba explicam noi acum da de fapt nici nu avem cum, totul vine de la sine scumpa lasa-te purtata de val ai sa vezi ca o sa te descurci binewinkingmulta bafta.