| ionica32 a întrebat:

CITESTE TE ROG! Hei TPU! Am o problema si sper sa ma puteti ajuta. Acum cateva luni un baiat a vrut sa fim impreuna iar eu am acceptat chiar daca de mult timp gandul meu era la alt baiat. Imediat dupa ce am acceptat baiatul de care eram indragostita mi-a zis ca ma place si ca vrea sa fim impreuna, asa ca i.am zis lui Andrei ca m-am gandit mai bine si ca nu mai vreau. Dupa ceva timp eram dezamagita de comportamentul lui si imi parea rau de ce am facut. Insa baiatul pe care l-am lasat, Adrian, avea o saptamana si cateva zile de cand se despartise de prietena lui la care tinea foarte mult si mi se parea logic ca a vrut sa fie cu mine doar sa o faca geloasa sau sa o uite. Dupa ce m-am despartit de prietenul meu mi-am dat seama ca am inceput sa tin la Andrei. Acesta a trecut cu vederea nehotararea mea de acum cateva luni si vrea sa fim iar impreuna. Eu tin la el dar cred ca el nu prea tine la mine... m-a sarutat de cateva ori chiar daca eu incercam sa para ca nu vreau. Nu stiu ce sa fac, unele persoane incearca sa imi explice ca el isi minte iubita de cate ori are ocazia si as vrea sa ii dau cu piciorul dar nu pot. Vreau un sfat. [dau funda]

2 răspunsuri:
| simi223 a răspuns:

Eu cred ca acele persoane care iti zic de Adrian ca isi minte prietena au dreptate si uite ce e, poate ca tu ii iubesti pe amandoi dar cel mai bine ar fi sa ramai cu Andrei pentru ca dupa cele zise de tine, chiar daca te-ai despartit de el, daca te iubeste cu adevarat nu te-a uitat, oricum incearca sa te impaci cu Andrei si daca o sa reusesti da-mi 1 funda puppy dog eyes

| Andruscaaaaa a răspuns:

Pai..incearca sa fii aroganta cu Andrei..si sa nu-l respingi cand te saruta, dar tine la aorgoliu, in cazul asta trebuie sa stii sa te stapanesti.Cand o sa te mai sarute, intreaba-l de ce vrea sa te sarute si daca tine la tine. Daca spune ca tine la tine, combina-te cu el! big hug Sper ca te-am ajutat! :*