| mariamarlenn a întrebat:

Am fost cu un baiat..inca mai vorbim, dar foarte rar.si prin discutiile noastre (prin sms-uri) am un sms in care zice ca eu voi fi a lui, dar el nu va fi doar al meu.l-am intrebat ce inseamna asta mai exact si mi-a zis ca o sa ma insele de cate ori vrea el.in fine. apoi, mi-a zis ca sunt singura fata cu care fiind sincer a mers asa departe. si i-am zis ca nu stiu cum sa ma simt pentru treaba asta si mi-a raspuns ca dupa parerea lui e mai bine decat amici. Eu ce sa inteleg? se foloseste de mine sau ma iubeste si are o retinere in a fi impreuna?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

E cam cioban asta al tau...sincer.
Daca aia cu "o sa ma insele de cate ori vrea el" nu e o gluma reusita absolut deloc. Desi stii ca in gluma se zice adevarul. Se cam joaca cu tine..si tu il cam lasi. Nu te iubeste. Cand iubesti...nu ai retineri si STII ca vrei sa fii cu acea persoana indiferent ce s-ar intampla.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El este sincer cu tine si doreste foarte mult sa te iubeasca, ori de cate ori va avea nevoie.

| mariamarlenn explică (pentru neutrino):

E nasol sentimentul ala cand iubesti si nu stii daca e un sentiment reciproc...mersi pentru opinie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mai vrei sa intelegi? cand o sa-ti dea vreo boala venerica luata de la alta, o sa te bucuri ca te iubeste numai pe tine? plus ca, un baiat destept e diplomat si nu arata ca urla hormonii in el. cu alte cuvinte stie sa pacaleasca in asa fel incat femeia de langa el sa creada ca e singura lui iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te iubeste sincer si de la atata dragostea deja te-a anuntat ca te va insela cu orice fata ii va iesi in cale. Pare un baiat deosebit, eu nu stiu ce mai astepti, pune repede mana pe el pana nu se trezeste alta care vrea sa-si imparta viata cu un curvar!

Cere-l in casatorie sau ceva de genul, numai misca-te cat mai repede sa nu pierzi un baiat atat de special!

| mariamarlenn explică (pentru anonim_4396):

laughing) Ok.Asa ma gandeam si eu! Multumesc tuturor! laughing)

Răspuns utilizator avertizat