| Nastiusha a întrebat:

Am fost impreuna. mi-a propus sa mutim si eu am acceptat, dar inca nul iubeam, in timpul relatiei noastre, m-am indragostit de el...cind il vad, lumea se schimba imprejur, ma gandesc doar la el, si pling in fiecare minuta.cind eram impreuna, ceream de la el cred ca prea multe, adica numi pare mie asa, dar lui, nici nu ma cuprins niciodata...si eu vb cu el pe tema asta, de multe ori, eu i-am zis sa se schimbe, si el o zis ca se rushineaza, eu ceva, ceva si plingeam, ma suparam, nu stiu ce muska ma piskat.eram asa agresiva si suparacioasa, si el mi-a zis ca trebuie sa punem capat relatie noastre deoarece ma supar la orice pas.acum sufar, nu mai am putere, il iubesc enorm, cum sal intorc, el zice ca suntem prieteni foarte buni, adica ca am ramas prieteni, cum sal intorc? ajutati-ma va rog cineva!?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Nu prea am inteles e ce ai vrut sa spui, dar am prins ideea.happy
Vorbeste cu el sa iti mai dea o sansa [ toti meritam o a2a sansa ] si incearca sa te schimbi, sa nu te mai superi din orice si etc. Fa-i pe plac un timp.happy

6 răspunsuri:
| Eu_8005 a răspuns:

Iti dau un sfat Nastiusha aici sa nu pui cuvinte de astea cu "mutim" ca romanii nu le intelegbig grin

| Eu_8005 a răspuns:

Stiu ce inseamna astawinking in fine...

| nutzic a răspuns:

Scuza ce te intreb.dar ce inseamna "mutim"?

| Nastiusha explică:

Mersi,voi incerca, apropo mutim inseamna sa ne intalnim...

| Nastiusha explică:

Da alte raspunsuri?

| Nastiusha explică:

Multumesc,asta inseamna intalnim, sa fim impreuna...alte raspunsuri?