| shane_9616 a întrebat:

Am gasit un test super tare ce va spune 99% sigur totul referitor la compatibilitatea dvs in dragoste si sex
http://teste.8h.ro/60960

Care faceti testul abtinetiva de la comentarii :*

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Este un test facut de tine, iar raspunsurile le primesti tu.Pana la urma care e problema ta "pe unde au umblat ei\ele", sau cand, cum, ce au facut si cu cine.

Uite ca nu ma abtin, ce o sa fc?

Dmn cata nesimtirerolling eyes

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

ID fals
Nume fals
Varsta falsa

Nu cred ca o sa ajungi undeva cu testul asta.

| anonimaa a răspuns:

Haha happylaughing))
stiam ca asa o sa fie da' din lipsa de ocupatie l'am facut laughing)
misto. thinking

| Anileda a răspuns:

Tu l-ai facut.

| Casiana a răspuns:

Jalnic...

| Noir a răspuns:

Ce prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai e cineva care sa faca teste care se termina cu un numar, deci un id. E logic ca tu o sa primesti raspunsurile. De ce te-ar interesa ce raspund niste straini? Jalnic...

| Paulicamm a răspuns:

Stii poate fcercetat de politie laughing