| Adrian1943 a întrebat:

Am incercat sa o fac cu un baiat (sunt tot baiat). Eu am fost activul si am vrut sa ascultam Dani Mocanu, iar el s-a suparat si a facut treaba mare pe scula mea, acum mi-a aparut o roseata in zona penisului. Ce ar trebui sa fac si de ce sa ma dau cu crema?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa patesti cand partenerului nu-i place Dani Mocanu.

| Violleta2022 a răspuns:

Troll patetic

| GeorgeCosmin a răspuns:

Crema de vanilie, prietenul tău va fi asa gelos când îți va mirosi penisul și va avea o poftă exagerat de puternica atunci. Tu ii vei putea da cu ea peste nas. Pentru infecție nu știu ce sa spun dar cred ca răzbunarea este mult mai importantă.

| GreenOrNot a răspuns:

Salut, boss! Probabil ai capatat o infectie deoarece sunt foarte multe bacterii si ti s-a schimbat ph ul inghinal te rog sa vezi un doctor! Incearca sa o domolesti cu actele sexuale o perioada si reecomand sa te desparti de acest individ deoarece s-a **** pe tine.