| Pixxie_9304 a întrebat:

Am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu si a fost totul anal raman gravida?

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

Sa speram ca nu. Dar ce a fost in capul tau? N-ai auzit de vibrator?laughing Cel mai bine e sa iti iei unu care duce gunoiul! Crede-ma!laughing

8 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Dacă a fost doar anal, nu ai șanse ca să rămâi însărcinată.
Stai liniștită.

Toate cele bune!happy

| Narcis2007 a răspuns:

Nu...nu stiu dc acum e la moda analu... mi se pare o prostie sa faci sex anal

| Alexakos a răspuns:

laughing da imi place ca toate fetele o fac si dupa aia arunca booooomba, nu degeaba trebuie sa incepi viata mai tarziu dar infine, mananc in fiecare zi o oala de mancare. raman tot slab? ca cam asa suna si intrebarile astea idioate, sa ramai gravida trebuie sa ejaculeze in vagin, daca este in fund daca este in gura daca este afara daca nu a ejaculat atunci nu ramai, ok esti incepatoare dar este ceva atat de normal si dac tot vreti sa faceti atata sex(care vad ca a innebunit lumea) macar intereseaza-te inainte sa o faci.

| Emma a răspuns:

Nu, n-ai cum

Xoxo

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da straight face. O sa nasti copilul prin fund

| SweetBabyGirl a răspuns:

Nu ramai.numai daca a ajuns din sperma lui la tine in vaginwinking

| Roxanne_4260 a răspuns:

La naiba. Cum să rămâi gravidă? laughing

| Gigi-Laurentiu_Togoe_1967 a răspuns:

Nu, normal ca nu ai cum sa ramai gravida.