| DiannaDi a întrebat:

Am iubit de o perioada de timp, iar noi ne petrecem tot timpul liber impreuna. Ne vedem zilnic. Iar daca nu vreau sa ies, am impresia ca el se oftica, desi imi spune ca ma intelege, insa ii e ciuda ca am altceva de facut si nu pot sta cu el. Simt ca am nevoie de mai mult timp liber. Acuma e normala reactia lui, sau vrea sa isi umple timpul liber si ma foloseste pe mine? Desi din gesturi, pare f indragostit de mine. Sau asa trebuie sa decurga o relatie?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand vei fi cu adevarat indragostita, vei vedea ca tot timpul iti doresti sa fii cu el. Pana atunci, crede-l pe el.

1 răspuns:
| ChiocolathaAmaruie a răspuns:

Daca e iubitul tau e normal sa vrea sa stea cu tine mai mult timp. Daca zici ca se vede indragostit si tu simti asta stai linistita e ceva normal nu cred ca se folosesete. pur si simplu isi doreste sa stea cu tine.