| anonim_4396 a întrebat:

Am jucat biliard cu el...si cand a fost momentul sa schimbam perechile el a zis ca e tot cu mine...adica l-am intrebat cu cine e si a spus: pei .um cu tine ! Si am zambit la fel si el .apoi mi-a facut cinste cu un suc. Doar mie. Oare ma place ?Vorbim destul de mult,pe mess,sms-uri pana la 1-2 .Funda

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Dacă a jucat cu tine şi la final ţi-a oferit un suc, luând în calcul şi faptul că vorbeşti cu el pe mess destul de mult, poate că simte o simpatie faţă de tine. Dar de ce nu îl întrebi personal pe el? Sau nu doreşti? Nu te obligă nimeni să faci pasul ăsta, dar mai există şi o altă cale. Adică, urmăreşte în continuarele semnele! Cum se comportă cu tine, ce îţi zice etc.
O seară plăcută!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ateu123 a răspuns:

Eu spun ca da doar ca i teama so spuna, spune-i tu

| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Poate ca vorbesti destul de des cu el pe mess, si ca te-a invitat la un suc e un gest frumos, dar trebuie sa ti cont de multe: tea-ai gandit ca el de fapt poate vrea sa ajunga altundeva sau ca el nu te vrea pe tine ci ...trupul tau ect.Calculeaza rezultatele, poate el te place dar trebuie uneori sa privim dincolo de aparente happy. Daca el te simpatizeaza sau te place e bine atunci, oricum decizia o iei tuwinking ai grija ce alegi. PS:fundita ^^ te rog