| BlackBoyHD a întrebat:

Imi place de o fata (stau in banca cu ea). Am avut petrecere de halloween la scoala si vreo 5-6 am fost in parc dupa ce s-a terminat. Acolo ne-am jucat adevar sau provocare cu saruturi pe gura (eu le-am sarutat pe toate tongue). Acasa am intrat pe facebook si era si ea. Am luat-o cu lugu lugu complimente chestii si la un moment dat i-am spus ca o plac si a zis ca si ea ma place, ne-am combinat etc etc. A doua zi am fost iar in parc cu ea si inca vreo 4 ne-am sarutat etc dar nu prea am avut ce sa vorbim. Cand am ajuns acasa mi-a zis ca s-a despartit de mine ca ne intelegeam mai bine cand eram doar prieteni. Eu sa crizezlaughing si mergea asa bine. Asta a fost Sambata. Luni sa aflu ca se combina cu un prieten si coleg de-al meu. Au fost impreuna pana zilele trecute. Aseara am inceput sa o intreb daca era ametita in seara cand ne-am combinat (auzisem de la unii ca a zis asta) si a zis ca ea nu a zis asta. La un moment dat i-am zis ca eu chiar tin la ea si sa nu ma creada obsedat eu doar o plac. Ea tot zicea sa schimbam subiectul ca iese noapte buna si pana la urma a iesit si nu a zis nimic. Azi la scoala a fost super am ras, ne-am distrat a fost SUPER. Am pus-o pe o prietena de a ei sa o intrebe de ce nu mai imi da o sansa si tot asa ii zice sa schimbe subiectul. aa si dimineata la scoala i-a fost rusine sa imi ceara rigla am tot vazut ca se uita la mine si am intrebat-o vrei rigla? a zis da si a zambithappy
Ce pot sa fac sa o recastig? Ce ziceti oare ma place si ii e rusine? Chiar imi place foarte mult de ea.

3 răspunsuri:
| BlackBoyHD explică:

Ok mersi pentru raspunsuri va spun ce fac

| CersetoruVesel a răspuns:

Chestia cu rigla e amuzanta...dar no colegei mele de banca ii palce sa o sarut pe obraz pentru ca asta ii spune cat tin eu la ea...Nu ii spune ce simti, arat-i!

| micutZa94 a răspuns:

Nu mai ieshiti atita cu multi prieteni, iesiti odata doar voi doi si vei vedea ce va fi...invit-o