| lovelove_7639 a întrebat:

Imi place un baiat dar pana acum o saptamana nu ma baga in seama. M-am intalnit cu el la mall si mi-a spus ca vrea sa ma intrebe ceva si i-am zis ce? el a zis :iti place de mine pentru ca mie imi place de tine dar nu am avut curajul sati zic pentru ca nu te prindeam niciodata singura i-am spus ca da iar el a zambit si a plecat.Peste doua-trei zile m-am intalnit cu un baiat care era dragut si imi zambea mie mi-a fost rusine sa-l intreb ceva asa ca sia facut el curaj si m-a intrebat cum ma cheama si daca vreau sa-i dau idul de mess i l-am dat am vorbit cu el si cred ca a inceput sa-mi placa de el ce sa fac? dau fundita

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna lovelove! Eu sunt de parere tie nu-ti place de baiatul pe care l-ai intalnit in mall. Cred ca te-a atras faptul ca este dragut. Cel mai bine ar fi sa alegi intre cei doi. Gandeste-te ce siti pentru fiecare si apoi hotarestete.Succes.fundita?happy

4 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Si care ar fi problema ta in definitiv? vorbeste cu el pe mess, nu e ca si cum ai fi casatorita si comiti adulter. din cate am dedus, tu inca esti singura, deci de inselat nu inseli pe nimeni.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai ce sa faci
daca iti place de el
vorbeste mai mult cu el
si sa deveniti iubiti
va dati intalniri si apoi sti ce sa faciwinking

| Ciresikaaa a răspuns:

Sa alegi unu, care iti place m-ai mult

| cris05 a răspuns:

Stai pe baricada si asteapta invitatia la sucwinking. Bafta