| anonim_4396 a întrebat:

de ceva timp, este un tip care abia a venit din italia si are 20 de ani. neam cunoscut acum o saptamana, chiar cand a venit. miercuri seara eram in barul parintilor mei adica eram prin trecere ca venisem din parc. eu am intrat repede in bar sa beau putina apa, m-am mai miscat pe acolo si baiatul asta a inceput sa se uite cu acel ceva la mine. am iesit din bar, m-am dus la frigider pentru o doza de suc si el se uita in continuare la mine dar provocator. am vazut ca era atent si in telefon si la mine m-am dus in casa fiind sigura ca imi scrie mie un sms. chiar asa a si fost! in sms scria: " ce frumoasa esti mai papusa dar pacat ca esti mica de ani"; eu am 12 ani, fac 13 in septembrie si aici trebuie sa recunosc ca e diferenta destul de mare de varsta. el avand 20 de ani. apoi am mai vorbit prin sms-uri si a mai durat putin si a plecat acasa. mai pe seara din nou am vorbit cu el si eu l-am intrebat ce face, el mi-a raspuns ca bine, am ramas fara cuvinte! eu l-am intrebat de ce si el mia raspus: " cu frumusetea ta dar pacat ca esti mica de ani si nu putem fi prieteni sa-ti sarut buzele alea catifelate si dulci". am ramas uimita adica un baiat superb de 20 de ani sa se uite la mine. apoi ma tot ruga daca il las sa ma sarute si eu nu i-am raspus nimic schimbam mereu subiectul. a doua zi seara am trimis la toata agenda din telefon un sms ca si cum astazi ar fi ziua adevarului si pune-mi o intrebare care nu ai avut curaj sa mi-o pui pana acum. el m-a intrebat: daca ne intalneam azi in parc, ma lasa-i sa te sarut? eu i-am raspuns da.
apoi mi-a spus : deci ramane pe maine, eu i-am spus ca da. a trecut 2-3 ore si ma tot gandeam ce sa fac. spre seara, m-a sunat si i-am spus sa lasam balta faza cu sarutu. daca ma pun cu el nu o sa tina mult reletia iar daca nu ma pun imi va parea rau.
apoi, a 3a zi am mers in sat( stau la tara) la biliard. nu au jucat nimic baietii decat ca au venit cu noi la un suc, la o vorba, la o gluma. adica baiatul asta atunci nimic nu mi-a facut decat ca se uita la mine si vorbeam. tot in frunte era o prietena de-a mea cu 2 ani amai mare. noi eram 5 in grup. 3 fete si 2 baieti. adica vreau sa spun ca m-am distrat dar parca voiam mai mult de la acel tip. acum imi pare rau ca i-am spus sa nu ma mai sarute.

intrebarea mea este : Acest baiat cu adevarat ma place?

Sunt cam confuza deoarece in ziua cand am mers la biliard nu s-a dat la mine... mai nimic, decat sa vorbim si sa radem toti impreuna.

ma place cu adevarat sau doar glumeste?

2 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Tu ai 12 ani?
Scuzămă dar el are 20 de ani! El glumeşte cu tine! e cu.stai să ma uit in telefon...e e cu 8 ani mai mare ca tine!
Si dacă nu s+a dat la tine la biliard...e clar!
GLUMEŞTE!
Tu îl placi?
Poate că i-a spus cineva ca îl placi si s-a gandit sa faca misto de tine...
O zi buna!

| natalyia a răspuns:

Vreau sa iti spun ca ai facut bine ca iai spus NU. deoarece sunt tot felul de nebuni care vrea sa te rapeasca si sa te violeze. tu creszi chiar ca te place unu de 20? sigur e o minciuna. cu sarutul tot asa ai spus bine nu. deoarece tu ai 13 si el 20. sigu o sa gasesti dragoste adevarata dar nu mai mare dc tine cu 7 ani. si sti ce cred eu dar sa nu te supi: era doar o gluma adica unu de 20 de ani sa se dea la o fetita asa de mica fara suparare. esti cu sigurantra o fata foarte desteapta deoarece ai facut ceea ce trebuia. te pup o seara placuta si sper sa mai pui intrebari la care sa-ti raspund cu mare placere cum am facut la aceeasta intrebare. pa