| Lascu_Denis_ a întrebat:

Am luat pastila de a doua zii, dupa cateva zile am facut sex protejata, si acum mi-a venit menstruatia doar doua zile si m au durut sani pana de abia dupa menstratie, sunt sanse sa raman insarcinata?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Denis este nume de băiat denisa este de fată, deci ce esti fată sau băiat?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu face nici un sens ce spui si nici nu vad logica actiunilor tale.

Spui ca ai luat "pastila de a doua zi" care-i o pastila avortiva, inainte cu cateva zile de sex, desii sexul l-ai facut protejat... de ce?
Ce sens avea sa iei pastila avortiva INAINTE de sex, cu cateva zile?

| dullcat a răspuns:

Buna.Din numele de utilizator nu pari fata?

Daca ti-a venit menstruatia inseamna ca nu poate fi vorba de sarcina, mai ales ca sexul a fost protejat.Cat dureaza aceasta de fapt, in mod obisnuit? Ai spus ca de data aceasta a durat doar doua zile.

| sammie a răspuns:

Nu, dacă ai făcut sex protejat șansele sunt 0.

| FindMyName a răspuns:

Deodată ce ai făcut sex protejat, nu ai cum sa rămâi. Sânii te pot durea și din cauza menstrei, da semne ca vine sau chiar când o ai tot de dor.
Dar nu ai rămas însărcinată oricum, stai calma.
Poate e o dereglare a menstrei sau nu știu sincer ce sa îți spun despre ea