| User5821 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu iubitul meu. El nu a ejaculat in vagin, dar in aceeasi ora am avut mai multe contacte sexuale neprotejate.
Dupa vreo 15 ore am facut din nou, neprotejat, dar am luat pastila de a doua zi dupa jumatate de ora.
Exista sanse sa raman insarcinata?
Mi-a venit pe data de 5, 3-4 zile, dar menstruatia a fost destul de ciudata.
Iar luna asta suntem in 10 si nu a aparut, ar trebui sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai luat pastila de a doua zi, inseamna ca te-a protejat si nu are rost sa-ti faci probleme de sarcina.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Pastila de a doua zi deregleaza putin menstruatia, in mod normal nu ar trebui sa fi ramas insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dar in aceeasi ora am avut mai multe contacte sexuale neprotejate"-declaratia asta, recunosc, mi-a trezit corpul durere din mine.