| anonim_4396 a întrebat:

Am "mimat" sexul impreuna cu prietena mea, amandoi fiind in lenjerie intima, nu am ejaculat insa lenjeria mea se udase din cauza lichidului pre seminal, exista risc de sarcina in cazul acesta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nasterea unei sarcini in urma jocului sexual descris, ar reprezenta culmea ''miracolului'' sau de ce nu ''culmea'' IMPOSIBILULUI. laughing

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ma, nu exista... Nu ramane insarcinata da n-o penetrezi si nu lasi in ea, restul is doar povesti cu ramasu din petting si din astea, nu ajunge sperma aia asa prin vis inauntru

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista nici un risc de sarcina, in situatia descrisa de tine.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| Andreeush a răspuns:

Nu există nici un risc.

Răspuns utilizator avertizat
| ciocanelul69 a răspuns:

Da, o sa aveti gemeni.