| Betty18 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cica se intra la caminele din Iasi dupa media de admitere...asta in aparenta ca in esenta dupa pile! Eu nu am pile, am sanse sa prind un loc bun de 3 persoane in camera cu 9, 15 media de admitere? Cum e? La Targusorul copou?

1 răspuns:
| Tiberius a răspuns:

Bai acum cativa ani se intra si cu medii mai mici.Depinde si de facultatea la care vrei sa dai. Unde vrei sa dai? Da' nu-i stres nu trebuie sa ai pile iti poti cumpara loc de la o persoana care nu sta in camin.