| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de liceul de informatica din Iasi? Sunt sanse sa intru daca am media de admitere 8.67?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În 2013 ultima medie de admitere a fost 9, 12; vezi linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......oisil-iasi

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 :)

Deci, ai şanse să fi admis la acel liceu!

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Liceu de elita, in principiu. Depinde ce medii au si ceilalti care se inscriu acolo...

| QuéBek a răspuns:

Poti sa intri daca ai 8.67