| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru fetelor, de exemplu un baiat va place si va dati seama de asta si cum i transmiteti indirect ca nu va place de el, cateodata baietii nu se prind eu de exemplu nu ma prind cand o fata ma place sau nu thinking

Răspuns Câştigător
| cosminamiruna a răspuns:

Pai eu de obicei ii ignor, complet, nu le raspund la salut sau pe mess...le refuz propunerile, etc., pana ce se plictisesc sa traga de mine.laughing Si iti poti da foarte usor seama daca o fata te place, se uita la tine, se ofera sa te ajute, se baga in vorba cu tine, sau pur si simplu iti ofera ceva /te serveste[ de ex. iti da din doza ei de suc...]. si tu, daca vrei sa scapi de acea fata care te place poti sa ii spui in fata ca tie nu iti place de ea sau sa nu o mai bagi in seama.E simplu. Sper ca te-am ajutat. Te pup:*!